.
.

PASLAUGOS 

 • Interjero konsultavimas*
 • Dekoravimas
 • Interjero erdvių planavimas
 • Baldų išdėstymo planavimas, parinkimas
 • Apšvietimo galimybių konsultavimas
 • Apdailos medžiagų ir spalvų parinkimas
 • 3D vizualizacijos braižymas

Individualus konsultavimas objekto vietoje arba nuotoliniu būdu.

*Pirma konsultacija 50 eur.


INTERJERO STILIAI 

 • SKANDINAVIŠKAS STILIUS. Tai paprastumu ir lengvumu pasižymintis interjero stilius. Kiekvienam interjero elementui pasitelkiami šviesūs atspalviai, natūralios, minimaliai apdirbtos medžiagos. Skandinaviško stiliaus interjeras paprastas, lakoniškas, be pompastiškumo. Labai svarbu patogumas ir funkcionalumas, kūriamas lengvumo įspūdis.

 • ITALIŠKAS STILIUS. Tai stilius mėgstantiems prabangą, prašmatnumą bei subtilumą. Interjere dominuoja didelės, atviros erdvės, jose elegantiškos formos, natūralios medžiagos, marmuras, medis, oda, chromuotos interjero detalės, skirtingų tekstūrų deriniai, glotnios ir lygios sienos, šviesios dominuojančios spalvos,  modernūs baldai. Šio stiliaus labai svarbus principas "svarbu kokybė, o ne kiekybė". Taip pat nevengiama prabangių, senovinių baldų, kurie suteikia jaukumo.

 • MODERNUS STILIUS. Šis stilius pasižymi plastiškomis, ritmiškomis linijomis bei formomis, šviesiu koloritu, protingu spalvų derinimu. Modernaus stiliaus interjere tinka blizgios medžiagos, įmantrūs tapetai, griežtos formos, baldai įvairių medžiagų, turintys taip pat tiesias linijas, pagaminti iš chromo, paįvairinti natūraliais pluoštais, medžiu. Čia visada vyrauja simetriškai sudėlioti elementai, kurie yra estetiškai malonūs akiai.


 • VINTAŽINIS STILIUS. Tai skirtingų įvaizdžių ir stilių derinys, kiekvieno namuose galintis atrodyti vis kitaip, tai kasdienybės estetika - skoningai ir stilingai tarpusavyje suderinti seni ar pasendinti daiktai kurie įneša senų laikų dvasios. Realizuojamas jaukumo poreikis, kai pasiilgstama šilumos, romantikos, puošybos. Šiame stiliuje vyrauja daug dekoro, rankų darbo puošybos, ornamentų, įvairių detalių, senų kilimų, įvairių raštų audinių. 


 • INDUSTRINIS STILIUS. Šio stiliaus interjere siekiama parodyti ir išryškinti viską, kas kituose interjero dizaino stiliuose yra slepiama. Akcentuojama inžinerijos ir mechanikos išradimų svarba, išgaunama neapdirbta aplinka, išryškinamos komunikacijos - neapdengtos sijos, laidai, vamzdžiai, ventiliacijos, ortaiai ir pan.  Dažnai naudojami mediniai ir metaliniai, chromuoti paviršiai. Baldais ir jaukiomis interjero detalėmis stengiamasi atsverti industrinį šaltumą. Baldai, daiktai - gali būti bet kurio interjero dizaino stiliaus, dažnai naudojami vintažiniai baldai. Čia daug įvairios nuotaikos, detalių ir jaučiamas neišbaigtumo pojūtis.


 • ŠVEDIŠKAS STILIUS. Šiam stiliui charakteringas subtilus elegantiškumas, tarsi skandinaviškam stiliui įnešama klasikos. Baltos spalvos dekoruotoje erdvėje atsiranda įvairių, skirtingų raštų interjero detalių, baldų, kilimų, šviestuvų, paveikslų kurie tarsi laiko aptrinti, bet šiuolaikiniame interjere atrodo puikiai ir suteikia gyvą nuotaiką. 


 • PROVANSO STILIUS. Šiame stiliuje labai svarbu šviesa, natūralios medžiagos, antikvariniai baldai, gėlių motyvais gausiai puošti tapetai ir žydinčiomis gėlėmis tarsi kvepiantys namai. Puikus akcentas šio stiliaus interjere - veidrodžiai su masyviais antikvariniais rėmais, senovinės sunkios žvakidės, siuvinėtos ar nertos staltiesės, daugybė ,ielų smulkmenų, kurios teikia jaukumo. 


 • TOSKANINIS STILIUS. Tai klasikinis stilius įkvėptas antikos ir Renesanso. Būdingos tiesios, aiškios linijos, simetriškumas, griežtumas ir labai svarbu, prabangioms ir kokybiškoms medžiagoms, mediena, šilkas, marmuras, žalvario puošyba, krištolo sietynai ir pan. Interjere akcentuojamos aukštos lubos, lipdiniai, kolonos ir stulpai, kurie atskleidžia klasikiniam stiliui būdingas daug metų išlikusias vertybes. Tai stilius, kuris kuriamas ilgam. 


 • RYTIETIŠKAS STILIUS. Tai vienas aistringiausių ir ryškiausių interjero stilių. Spalvingas interjeras su baldakimais, kilimais, lovatiesėmis, ornamentais, kurie dažniausiai turi savo  magiškas reikšmes, įneš į namus daug charizmos, tačiau kiek bebūtų daug detalių interjere,  tai neturi tapti Rytų turgumi. Nedidelėse erdvėse, kompaktiškuose namuose, vyrauja kinietiška puošyba, japoniškas minimalizmas, tiesios linijos išlaikomas subtilumas ir daug medžio apdailos. 


 • RUSTIKINIS STILIUS. Tai amerikietiškas, vesterno laikus primenantis, kaimiškas stilius. Senoviniai, netašyto medžio ar nudilę baldai žavi savo autentiškumu, išskirtinumu ir grožiu. Tai lyg amžių metraščiai, per savo įbrėžimus, lopus ir nusitrynimus atskleidžiantis savo seną didybę ir laiko tėkmę. Interjere atsiranda daug akmens, Romaninio stiliaus elementų, pilis primenančių detalių.


 • FUTURISTINIS STILIUS. Ypatingą svarbą futuristinio stiliaus populiarumui nulėmė aukštųjų technologijų bei kitų mokslo šakų pasiekimai. Čia dominuoja naujausios technologijos, įranga, didelės erdvės ir įspūdingų šviesų harmonija, todėl šį stilių dažniausiai renkasi naujonių ir savo gyvenimo neįsivaizduojantys be technologijų žmonės. Visi baldai maksimaliai funkcionalūs, daugiafunkciniai, įdealių ir glotnių geometrinių proporcijų, ypatingas dėmesys skiriamas apšvietimui. 


 • EKLEKTIŠKAS STILIUS. Tai savito stiliaus kūrimas, harmoningas elementų derinys, kuris gali sujungti net kelis skirtingus stilius į vieną apimant geriausias savybes iš visų galimų krypčių. Interjere naudojamos kokybiškos, prabangios, labai neišsiskiriančios sienų ir grindų dangos, o interjero detalėmis, baldais, pagalvėlėmis, kilimais, ir pan. suburiami skirtingi stiliai į visumą. 


 • TROPINIS STILIUS. Šiluma ir egzotika, palmės, orchidėjos, bambukai, šiaudiniai stogeliai, žvyras, dangus, uolos ir jūra - viskas kas primena tropikų rojų ir įneša šios dvasios į namų interjerą. Tai tobulas interjero sprendimas vasaros namams, sodyboms, poilsio vietoms, kuriuose puikiai deri natūralūs, daugiafunkciniai lauko baldai ir viduje, augalai, natūralios šviesios, smėlio, rusvos, gelsvos spalvos, dideli langai, tiesios linijos, lengvumas, kuris nesunkiai mintimis nukelia į  tropikos kraštus.


 • EMPYRO STILIUS. Tai vėlyvojo klasicizmo meno kryptis, kuriam būdingos simetriškos monumentalios formos, puošnūs dekorai, mistinių gyvūnų atvaizdai. Šio stiliaus interjeras pripildytas prabangos, aukso, bronzos, medžio, antikvarinių baldų ir įvairiausių trofėjų, vaizduojami valdžios simboliai .


 • NEO KLASIKINIS STILIUS. Tai klasikinis stilius, kuris yra sumodernintas, supaprastintas, palengvintos sunkios klasikos detalės  ir labiau pritaikyta mūsų namams. Interjere paliekamos tik klasikinės detalės ir elementai - antikinės kolonos, karnizai, orderių puošybos elementai, šviestuvai ir kitos detalės kurios išlaiko prabangos įspūdį.

 

Su meile darbui, GintarėDIZ